ایرنا/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته ۵۸ مورد بیمار مثبت بستری و ۳۳۹ بیمار مثبت سرپایی مشکوک به کرونا در سطح استان شناسایی شدند که نسبت به روز گذشته ۴۱ نفر افزایش یافته است.

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: هم‌اکنون ۴۱۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته ۲۳ نفر افزایش یافته است.
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر بر اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در شهرستان اسلام آبادغرب فوت کرد و مجموع جان باختگان استان به یک هزار و ۵۲۴ نفر رسید.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷ بیمار جدید با علایم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری و ۷۹ بیمار کووید ۱۹ بعد از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.
وی با بیان اینکه میانگین بستری روزانه بیماران مشکوک به کووید، بیش ‌از دو و نیم برابر شده است، گفت: میانگین بستری روزانه در هفته سوم فروردین ۱۱۴/۵ است که نسبت به هفته آخر اسفند ۹۹ که ۴۴/۲ نفر بوده است، ۲/۶ برابر افزایش را نشان می دهد.
محمدی همچنین گفت: میانگین فوت روزانه قطعی نیز در هفته سوم فروردین به ۲ مورد رسیده است که نسبت به هفته آخر اسفند ۲/۲ برابر افزایش یافته است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today