تسنیم/ جدی نگرفتن هشدار‌ها و خیز مجدد ابتلا به کرونا در ایلام، خطر جدی افزایش مرگ تاشی از این ویروس را افزایش داده است و مسئولان از پیش بینی سونامی مرگ در چند روز آینده در این استان خبر می‌دهند.

جمیل صادقی‌فر، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بیان داشت: نادیده‌انگاری و بی‌توجهی به  پروتکل‌های بهداشتی موجب ایجاد موج چهارم کرونا در استان ایلام است.
محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام نیز از تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های حوزه جنوبی استان ایلام خبر داد و گفت: بیمارستان‌های مرکز استان نیز در حال تکمیل ظرفیت هستند.
به هر حال جدی نگرفتن هشدارها، کاهش استفاده مردم از ماسک به کمتر از ۲۰ درصد، نادیده‌انگاری و عدم توجه به اجرای دقیق مصوبات توسط مجریان که محمد نوذری استاندار ایلام از آن به عنوان «غفلت» یاد می‌کند امروز استان ایلام را با موج چهارم کرونا مواجه کرده است و پیش‌بینی کارشناسان حوزه بهداشت و درمان آن است که روزهای آینده روزهای سختی برای شهروندان ایلامی خواهد بود.
آنان از مردم ایلام می‌خواهند که تنها راه مدیریت بر این وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و اجرای مصوبات توسط مسئولان است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/