باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به سوی شهروندان و قتل خانمی در شهرستان نیمروزخبر داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در تاریخ دهم فروردین ماه سال جاری در پی اعلام وقوع یک فقره تیر اندازی توسط دو نفر ناشناس به سمت شهروندان در شهرستان نیمروز که منجر به مصدومیت یک نفر از مردم و فوت خانمی شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان و شهرستان نیمروز قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان نیمروز تحقیقات انتظامی و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری عاملان این جنایت را آغاز کردند و در نهایت، پس از ۴۸ ساعت فعالیت و رصد شبانه روزی، متهمان را در حین خروج از شهرستان نیمروز در ایست بازرسی سفید آبه شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دو نفر عامل دستگیر شده در بازجویی‌های فنی به ارتکاب تیراندازی به سمت مردم که منجر به قتل شده بود، اعتراف کردند، تصریح کرد: علت و انگیزه عاملان تیراندازی و قتل اختلاف قبلی با شاکی و مقتول بوده است که تلاش برای کشف سلاح شکاری غیر مجاز به کار رفته در تیراندازی ادامه دارد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی بر برخورد سخت و قاطع ماموران انتظامی استان با هر گونه جرم و جرائم خشن تاکید و خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش استان پهناور سیستان و بلوچستان خط قرمز پلیس این استان است مجرمان بدانند پلیس استان فعالیت آنان را لحظه به لحظه رصد و چنانچه دست از فعالیت‌های غیر قانونی خود بر ندارند با برخورد سخت و قاطعانه پلیس مواجه خواهند شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today