فارس/ گل ريحان نماينده فوتبال استان البرز در نخستين بازي سال 1400 مقابل نود اروميه متحمل شکست يک بر صفر شد و کماکان در قهر جدول قرار دارد.

در ديدار هفته نوزدهم ليگ دسته اول امروز دوتيم قعرنشين گل ريحان البرز و نود اروميه در کرج به مصاف يکديگر رفتند که تيم نود با پيروزي  يک بر صفر زمين مسابقه را ترک کرد.
اين بازي براي هر دو تيم اهميت ويژه‌اي داشت گل ريحان و نود با ۱۴ امتياز در قعرجدول رده بندي ليگ دسته اول قرار داشتند و براي فرار از اين شرايط تلاش مي‌کردند. به همين خاطر بازي بسيار پربرخورد و جنگنده پيش مي رفت.
نود اروميه در دقايق پاياني نيمه اول موفق شد گل اول بازي به ثمر برساند، و نيمه اول با پيروزي به رختکن برود. علي‌الرغم تلاش بازيکنان گل ريحان بازي با همان نتيجه به پايان رسيد.
تيم نود با رساندن امتيازاتش به عدد ۱۷ براي بقا در دسته اول اميدوار شود. تک گل نود اروميه را در اين مسابقه محمد رستمي‌زاد در دقيقه ۴۱ به ثمر رساند.
اتفاق مهم و بحث‌ برانگيز مسابقه پنالتي‌اي بود که داور مسابقه در دقايق پاياني براي گل ريحان گرفت. نماينده استان البرز که مي‌توانست با اين ضربه گل تساوي را بزند اما در باز کردن دروازه نود ناکام ماند. در اين صحنه دروازه‌بان نود به خوبي مسير توپ را تشخيص داد تا يک برد ارزشمند را به هم تيمي‌هايشان به دست بياورد.
گفتني است گل ريحان البرز با اين شکست ۱۴ امتيازي باقي ماند و در قعرجدول رقابت‌هاي به ناکامي خود در ليگ دسته اول ادامه داد.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday