صبح زاگرس/ دادستان عمومی انقلاب شهرستان کهگیلویه گفت: با اخلالگران در نظم بدون اغماض و چشم پوشی برخورد خواهیم کرد و فرقی نمیکند آن و شخص برادر، فرزند و اقوام خودمان باشد و در صورت داشتن نسبت حتما باید قانون سختگیرانه تر باشد تا مردم متوجه شوند قانون شوخی بردار نیست.

سعادتیان، دادستان عمومی انقلاب کهگیلویه با اشاره به رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد کرونا در یک جشن عروسی اظهار کرد: کارهایی که ما انجام می دهیم برای حفظ و سلامتی خود مردم است و خصومت شخصی با کسی نداریم.
وی تصریح کرد: تالارهای عروسی سطح شهر  به دستور قضایی پلمپ شدند اما مردم عروسی ها را به کنار تالارها بردند به همین منظور در ستاد کرونا اعلام کردیم زمین ها را شخم بزنند که ناهموار شوند که نتوان در آن ها عروسی برگزار کنند اما باز عروسی‌ها را به بیابان‌های خارج از شهر بردند.
دادستان عمومی انقلاب کهگیلویه تصریح کرد: حضور در مراسمات عزا و شادی مصوبین اصلی و کسانی که نقش دارند را بازداشت می کنیم.
سعادتیان با بیان اینکه در برخورد ها با اخلالگران در نظم کوتاهی  صورت نخواهد گرفت افزود: در همین راستا برادر خودم که در عروسی شب گذشته حضور داشته بازداشت و اکنون در زندان به سر می برد.
وی افزود: کسانی که در عروسی ها بازداشت می شوند جرم آنها تهدید علیه بهداشت عمومی بوده ولی برادر خودم به علاوه بر جرم تهدید علیه بهداشت عمومی، معاونت اخلال در نظم هم برایشان در نظر گرفته شده است.
دادستان عمومی انقلاب کهگیلویه افزود: اگر بقیه دستگیر شدگان 2 یا چند روز بازداشت بودند ایشان باید بیشتر از بقیه در بازداشت باشد و نباید تفاوتی قائل شد.
سعادتیان از مردم خواست برای سلامتی خودشان پروتکل ها راعایت کنند تا درگیر بیماری نشوند افزود: با اخلالگران در نظم بدون اغماض و چشم پوشی برخورد خواهیم کرد و فرقی نمیکند آن و شخص برادر، فرزند و اقوام خودمان باشد و در صورت داشتن نسبت حتما باید قانون سختگیرانه تر باشد تا مردم متوجه شوند قانون شوخی بردار نیست.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today