برنا/ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

شکرالله سلمان زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در خصوص آخرین آمار ابتلا به کووید۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته از 458 نمونه برداری پاسخ 249 نفر مثبت اعلام شد، اظهار کرد: از این تعداد 112 بیمار مربوط به آبادان، 101 بیمار از خرمشهر و 36 بیمار از شادگان گزارش شده است.
او با اشاره به اینکه از 249 مورد جدید 233 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 102 بیمار از آبادان، 99 بیمار از خرمشهر و 32 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 10 بیمار از آبادان، دو بیمار از خرمشهر و چهار بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته دو مورد فوتی ناشی از کرونا از خرمشهر داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 48 نفر بستری و 49 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 259 نفر است.
در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز چهارشنبه، هجدهم فروردین 1400 می شود(جزئیات)، حاکی از شناسایی 250 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 264 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.
لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today