باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد از کشف شبانه یک دستگاه شوک الکتریکی از متخلفین صید در پارس آباد خبر داد.

محمد مجرد، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد اظهار کرد: یگان حفاظت شهرستان پارس آباد طی گشت و کنترل منابع آبی رودخانه ارس با ۳ نفر صیاد متخلف مواجه شدند که با استفاده از یک دستگاه شوک الکتریکی، یک دستگاه افزاینده ولتاژ و یک فروند قایق دست ساز، قصد صید غیرقانونی در کانال‌های آبی رودخانه ارس را دارند که قبل از هرگونه اقدامی دستگیر و خودرویشان با هماهنگی دادستانی به پارکینگ منتقل و آلات و ادوات جرم متخلفین صید کشف و ضبط شد.
او تصریح کرد: از متخلفین یک فروند قایق دست ساز، یک دستگاه شوک الکتریکی و یک دستگاه افزاینده ولتاژ کشف و ضبط و با تشکیل پرونده برای رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد در ادامه با اشاره به اینکه اقداماتی از قبیل صید با شوک الکتریکی موجب آسیب رسانی به اکوسیستم و اختلال غیر قابل جبران در رودخانه‌ها می‌شود از عموم مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد اطلاع و یا با شماره تلفن ۳۲۷۲۱۱۴۱ یا ۱۵۴۰ در جریان بگذارند.


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today