صدا و سيما/ استاندار قم در پايان جلسه ويديو کنفرانس ستاد ملي کرونا گفت: براساس گزارش‌ها در۷ استان کشور وضعيت بيماري کرونا وخيم و در ۱۸ استان ديگر شرايط ابتلا افزايشي است.

سرمست استاندار قم اظهار کرد: وضعيت ابتلا و موج چهارم کرونا در استان قم رو به افزايش است؛ اما اميدواريم با همراهي مردم بتوانيم طي دو هفته‌ي آينده اين بيماري را در استان کنترل کنيم.
استاندار ادامه داد: با اساس مصوبه ستاد ملي کرونا مراسم ليالي قدر و نماز عيد فطر در شهر‌هاي قرمز و نارنجي حداکثر تا دوساعت و در فضا‌هاي باز برگزارمي شود و همچنين محدوديت‌هاي تردد در شب‌هاي قدر برداشته خواهد شد.
وي همچنين از تمديد محدوديت‌ها تا پايان هفته آينده در شهر‌هاي قرمز و نارنجي خبر داد.
سرمست با بيان اينکه تامين واکسن در اولويت ستاد ملي کرونا قرار دارد افزود: پشتيباني از خريد واکسن به صورت انبوه و توليد آن در داخل مورد تاکيد رئيس جمهوري قرار گرفت و استان‌ها هم حمايت و پشتياتي خود را از اين اقدام ملي اعلام کردند.
استاندار قم اشاره‌اي به شيوع ويروس جهش يافته هندي کرونا در برخي کشور‌هاي جهان داشت و تصريح کرد: در جلسه امروز مصوب شد نظارت‌ها و مراقبت‌ها در مرز‌هاي شرقي تشديد تا از ورود اين ويروس به کشور و استان قم جلوگيري شود.

آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday