دیار جنوب/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستری بودن 481 بیمار در بخش‌های کرونایی گفت: کرونا بلای جان 10 بوشهری دیگر شد.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته 123 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده که 68 نفر از آنها مثبت قطعی می باشند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 98 مورد از بستری بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 80 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 10 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 6 آقا با 89، 82، 65، 82، 66 و 52 سال سن با سابقه بیماری کلیوی، قلبی، ریوی و سرطان و چهار خانم با 77، 68، 66 و 65 سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 50 مورد در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر 20 مورد از آنها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا این تاریخ 10 اردیبهشت 1400، 1037 نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 35973 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
کشمیری اظهار کرد: متاسفانه روند فوتی در استان به حد ثبات خود نرسیده و روزانه شاهد از دست دادن تعدادی از هم استانی‌های خود هستیم.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar