باشگاه خبرنگاران/ برنامه‌های لیالی پر فیض قدر با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مصلای اعظم تبریز امام خمینی تبریز برگزار خواهد شد.

ستاد برگزاری نماز جمعه تبریز برنامه‌های شب‌های پرفیض قدر را به این شرح اعلام کرد:

شب نوزدهم رمضان
مجری برنامه هیئت انصار الحسین(علیه اسلام) و سخنران این مراسم حجت الاسلام مهدی عالی استاد حوزه و دانشگاه است و حاج مهدی خادم آذریان برنامه شب احیا و مداحی را اجرا خواهد کرد.

شب بیست و یکم رمضان
مجری برنامه‌های این شب پرفیض، هیئت رزمندگان اسلام است و آیت الله سید احمد خاتمی، نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری سخنرانی خواهد کرد و حاج رضا جلیلی هم برنامه شب احیا، مداحی و عزاداری را بر عهده دارد.

شب بیست و سوم رمضان
مجری برنامه‌های سومین شب از لیالی با عظمت قدر، هیئت موکب العباس است و حجت الاسلام میرتاج الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو سخنران این مراسم است و حاج ابراهیم رهبر هم عهده دار برنامه‌های عزاداری و احیا است.
اعلام برنامه‌های شب‌های پرفیض قدر در مصلای تبریز در اطلاعیه ستاد نماز جمعه تبریز، تذکرات ویژه‌ای به این شرح لحاظ شده است:
۱- شروع برنامه‌های شب‌های احیا از ساعت ۱۲ شب تا ۲ بامداد به مدت دو ساعت خواهد بود.
۲- در‌های مصلا از ساعت ۱۱ شب به روی مردم مومن و مشتاقان راز و نیاز با پروردگار متعال گشوده خواهد شد و لازم است از حضور زودتر از مورد مقرر و ازدحام جلوی در‌ها خودداری شود.
۳- رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک ضروری است.
۴- از ۲۵ درصد ظرفیت مصلا برای اجرای برنامه‌های شب‌های احیا استفاده خواهد شد.
۴- شب زنده داران درصورت امکان با وضو در این مراسم شرکت کنند و از هرگونه توزیع غذا و نذورات از سوی افراد جدا پرهیز شود.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today