ایمنا/ رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی اصفهان گفت: وضعیت سیمان بحرانی است که ممکن است به دلیل افزایش حجم مصرف و کاهش تولید کارخانه‌ها باشد و باوجود افزایش قیمت ۳۵ درصدی در ۱۵ روز گذشته، اما همچنان بازار سیمان با تلاطم رو به رو است.

ناصر محمدی،  رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی اصفهان اظهار کرد: وضعیت سیمان بحرانی است که ممکن است به دلیل افزایش حجم مصرف و کاهش تولید کارخانه‌ها باشد و باوجود افزایش قیمت ۳۵ درصدی در ۱۵ روز گذشته، اما همچنان بازار سیمان با تلاطم رو به رو است.
وی افزود: مدیریت استان اصفهان برای مدیریت بازار سیمان جلساتی برگزار کرده است تا وضعیت سیمان به حالت عادی خود بازگردد.
رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی اصفهان گفت: وضع مالیات بر خانه‌های خالی به بخش مسکن لطمه زد و همزمان نیز افزایش قیمت آهن، مصالح ساختمانی از جمله سیمان و کمبود آن، کمبود شن و افزایش شدید قیمت شن و آجر از یک طرف و افزایش شدید کرایه حمل مصالح ساختمانی از درب کارخانه‌ها به محل مصرف نیز مزید بر علت شده که افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی را شاهد باشیم.
محمدی افزود: نظارت بر افزایش هزینه‌های حمل، با پایانه‌ها بوده و لازم است مقامات مسئول پیگیر این موضوع شوند. افزایش قیمت لاستیک و قطعات یدکی نیز می‌تواند از جمله عواملی باشد که رانندگان کرایه حمل مصالح ساختمانی را افزایش داده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today