ایرنا/ مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: ویژه برنامه لیالی قدر مرکز این استان در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمد فتاحی، مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام اظهار داشت: این برنامه شب های ۱۱، ۱۳ و ۱۵ اردیبهشت ماه همزمان با لیالی قدر ساعت ۲۲:۳۰ در این‌ مکان برگزار خواهد شد.
وی سخنرانان این آیین ها را حجج الاسلام مرادبیگی، اکبرنژاد و مهدوی عنوان کرد و افزود: در این محافل حسین یوسفی نژاد و مهدی کریمی نیز به مداحی و نوحه خوانی می پردازند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام با ذکر اینکه برنامه لیالی قدر ماه مبارک رمضان امسال در این استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مدت ۲ ساعت در فضای باز برگزار خواهد شد، تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت سقف زمان اجرای برنامه های لیالی قدر به مدت ۲ ساعت در فضای باز تعیین شده است.
فتاحی اضافه کرد: این محافل با رعایت دستورالعمل های بهداشتی نظیر ماسک زدن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی و سایر نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.
وی به سایر برنامه های این سازمان در ماه رمضان اشاره کرد و یادآور شد: جشنواره محله همدلی، فعالیت های قرآنی، مسابقه های فرهنگی و تبلیغی در مساجد و همچنین تولید محتوا تبلیغی در فضای مجازی از جمله این برنامه هاست.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/