ایسنا/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم معنوی شب های قدر در مساجد شهرهای قرمز و نارنجی در فضای باز برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام یوسف احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اظهار کرد: درب تمامی مساجد استان، شب‌های قدر به روی نمازگزاران باز است و ویژه برنامه‌های شب‌های قدر در تمامی مساجد استان برگزار خواهد شد.
احمدی با اشاره به محدودیت های مساجد در مناطق قرمز و نارنجی برای برگزاری ویژه برنامه های شب های قدر، گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا برنامه های معنوی مساجد در شهرهای قرمز و نارنجی با رعایت فاصله گذاری فیزیکی و شیوه نامه های بهداشتی با حضور محدود افراد و فقط در فضای باز برگزار خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: مساجد مناطق زرد و آبی هم با رعایت فاصله گذاری فیزیکی و شیوه نامه های بهداشتی مجاز به برگزاری ویژه برنامه های شب های قدر هستند.
احمدی در ادامه از مردم خواست تا هنگام حضور در مساجد فاصله گذاری فیزیکی و پروتکل‌های بهداشتی را برای پیشگیری از شیوع کرونا و سلامت خود و عزیزانشان رعایت کنند.

مراسم لیالی قدر در بقاع متبرکه شاخص کرمانشاه برگزار می شود
حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه نیز گفت: مراسم احیاء و مناجات شب های قدر در کلیه بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی استان کرمانشاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
وی افزود: این مراسم در فضای باز و حداکثر دو ساعت برگزار خواهد شد و برپایی هرگونه ایستگاه صلواتی ممنوع است و بسته های پذیرایی نیز به صورت بسته بندی شده می باشد.
مدیرکل اوقاف استان استفاده از ماسک و وسایل شخصی از قبیل سجاده و مهر، چادر نماز، کتب قرآن و ادعیه و... را الزامی دانست.
وی با بیان اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی و سلامت مردم دارای اهمیت است، خاطرنشان کرد: در صورت حضور بیش از حد متعارف زوار، نسبت به انسداد درب های بقاع متبرکه اقدام خواهد شد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today