پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله ای شامل انواع ابزار آلات برقی و دستی و 22 دستگاه ماینر به ارزش 30 میلیارد ریال در یک منزل مسکونی خبر داد.

محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی اصفهان از دپوی تعداد زیادی ابزارآلات و ماینر در منزلی مسکونی مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و انجام هماهنگی های لازم قضایی یک گروه از ماموران مجرب به منزل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل هشت تن انواع ابزار آلات برقی و دستی شامل انواع دریل، صفحه چوب بر، دستگاه فرز و دیگر ابزار آلات را کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش ابزارآلات کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال اعلام شده است، ادامه داد: همچنین 22 دستگاه ماینر حین استخراج ارز دیجیتال نیز در محل کشف شد که به شبکه پشت کنتور برق متصل شده بودند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: ارزش ماینرهای کشف شده نیز توسط کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال اعلام شده است و دو نفر نیز در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند.
هاشمی فر با اشاره به اینکه در مجموع 30 میلیارد ریال انواع ابزار آلات و ماینر قاچاق در این عملیات کشف شد، تصریح کرد: متهمان پرونده نیز برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از مردم خواست؛ هر گونه اخبار و موضوع های مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی نیروی انتظامی در اسرع وقت انجام شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today