تسنیم/ خانه‌های مخروبه در کوچه یمین لشکر سنندج به مکانی امن برای معتادان و استعمال انواع گوناگون مواد مخدر در روز روشن و ملا عام تبدیل شده که با انتشار گزارشی فرمانده انتظامی استان کردستان شخصاً به این مسئله اجتماعی ورود کرد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان بلافاصله بعد از انتشار گزارش «خانه‌های مخروبه سنندج پاتوقی امن برای معتادان» و طرح این مطالبه اجتماعی شخصاً به موضوع ورود و دستورات لازم جهت پاکسازی این محل را صادر کرد.
سرهنگ فرامرز شاکری، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کردستان با اشاره به گزارش منتشره تسنیم گفت: در راستای اجرای دستور فرمانده محترم انتظامی کردستان و انجام رسالت خود و رفع دغدغه‌های مردم، به پاکسازی این محل ورود کرده کمااینکه قبلاً نیز دو بار دیگر این خانه‌های مخروبه را پاکسازی کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه سه خانه مخروبه در کوچه یمین لشکر بلااستفاده و به معضلی تبدیل شده است، افزود: باید ورودی این کوچه بن‌بست بسته شود چراکه کسی از این مسیر تردد نمی‌کند و خواسته خود ساکنان این محل نیز همین است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کردستان با تأکید بر اینکه باید مالکان و یا متولیان این خانه‌های مخروبه پای کار و پاسخ‌گو این وضعیت باشند، تصریح کرد: دغدغه پلیس حفظ جان و جلب رضایت مردم است و در این راستا، ضمن پاکسازی محل، دیگر اجازه جولان به معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر نمی‌دهیم.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online