مهر/ معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین از فوت ۷ نفر از مبتلایان به کرونا در قزوین در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

منوچهر حبیبی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به روند بالای فوتی‌های مبتلا به کرونا در استان قزوین اظهار کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شاهد فوت ۷ نفر از هم استانی‌ها به دلیل ابتلاء به این ویروس منحوس بودیم.
وی افزود: با بستری شدن ۱۳۱ بیمار جدید، تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۵۳۸ بیمار رسیده که عدد قابل توجه و بسیار بالایی است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد: متأسفانه ۴۴ نفر از این افراد شرایط خوبی نداشته و بدحال هستند.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان قزوین اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۵۷۶ نفر در استان قزوین به این ویروس آلوده شده‌اند که هرچند نسبت به روزهای گذشته شاهد کاهش هستیم اما آمار بالا بوده و خوب نیست.
وی تأکید کرد: همچنین با لطف خدا و تلاش کادر درمان ۱۱۳ نفر از مبتلایان نیز در طی این مدت رونده بهبودی را طی کرده و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
حبیبی عنوان کرد: از ابتدای شیوع این ویروس در استان قزوین تا به امروز ۲۳ هزار و ۱۰۱ نفر در استان قزوین به آن مبتلا شده‌اند که متأسفانه ۱۶۰۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
وی در پایان یادآور شد: تنها راه مقابله قطعی با این ویروس منحوس رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و عدم حضور در مکان‌های پرجمعیت است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today