تسنیم/ مدیرکل راهداری استان کرمان گفت: جاری‌شدن سیل به 110 آب‌نما و پل استان خسارت وارد کرده که هزینه خسارت اولیه 270 میلیارد ریال برآورده شده است.

سیدعلی حاج‌سیدعلیخانی، مدیرکل راهداری استان کرمان با اشاره به جاری‌شدن سیل 12 و 13 اردیبهشت ماه جاری، اظهار کرد: وقوع سیل در محورهای مناطق کویری شهداد، اندوهجرد و همچنین در روستای گردشگری کوهستانی سیرچ در حوزه استحفاظی شهرستان کرمان و برخی محورهای شهرستان راور موجب خسارات شد.
وی با بیان اینکه اینکه جاری‌شدن سیل به 70 آب نما و حدود 40 دستگاه پل خسارت وارد کرده است، گفت: هزینه تقریبی خسارت اولیه حدود 270 میلیارد ریال برآورده شده است.
مدیر‌کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان کرمان ادامه داد: اکیپ‌های راهداری طبق پیش‌بینی‌های قبلی در محل حاضر و اقدامات لازم را به صورت واکنش سریع انجام دادند.
وی با اشاره به جزئیات خسارات وارد شده در محورهای استان، بیان کرد: تمامی خسارات ناشی از سیل در سه روز گذشته بیشتر به راه‌های فرعی و روستایی وارد شده است.
حاج‌سیدعلیخانی با بیان اینکه بر اثر جاری شدن سیلاب تعدادی از راه‌های مواصلاتی مسدود شدن، گفت: با تلاش مستمر راهداران و ماشین‌آلات راهداری شمال استان کرمان تمامی محورها از شب گذشته بازگشایی شدند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar