ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تعطیلی یک رستوران خبر داد و گفت: به دلیل وجود سوسک در غذا و محیط غیربهداشتی، این واحد از ادامه فعالیت و خدمات رسانی به مردم منع شد.

داریوش جودکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در توضیح این خبر گفت: در پی گزارش یکی از شهروندان مبنی بر وجود سوسک در غذای عرضه شده یکی از رستوران های شهر، این محل را در گشتی مشترک با مرکز بهداشت مورد بازرسی قرار دادیم. 
وی گفت: وضعیت بهداشتی آشپزخانه این رستوران نامناسب بود و  تعداد زیادی سوسک در این محیط مشاهده شد و با توجه به تهدید این واحد غیر بهداشتی برای سلامت جامعه دستور پلمب آن را صادر کردیم. 
مدیرکل تعزیرات حکومتی از تشکیل پرونده تخلف برای صاحب این واحد صنفی خبر داد و گفت: این رستوران تا اطلاع ثانوی تعطیل و حق خدمات رسانی به مردم را ندارد.
به گفته او به دلیل حساسیت موضوع و تهدید سلامت مردم، پرونده جداگانه ای نیز برای این واحد تشکیل و به محاکم عمومی ارسال شد.
جودکی با قدردانی از مردم همدان برای ارسال گزارشات و همکاری با تعزیرات حکومتی تاکید کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ و یا تلفن گویای ۱۲۴ و سامانه www.۱۲۴.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و تارنمای t۱۳۵.ir به بازرسان اعلام کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود. 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today