ایرنا/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلسله گفت: یکهزار و ۶۱۲ دوز واکسن کرونا تاکنون برای گروه‌های هدف در این شهرستان تزریق شده است.

دکتر کرم حسین حسنوند، سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلسله روز چهارشنبه اظهار داشت: تاکنون واکسن کرونا برای پاکبان ها، جانبازان بالای ۵۰ درصد، کارکنان شبکه بهداشت و درمان و کادر درمان سلسه تزریق شده است. 
وی با اشاره به استقبال نکردن برخی افراد جوامع هدف از تزریق واکسن افزود: تاکنون بالای ۸۰ درصد از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحت پوشش تزریق واکسن قرار گرفته اند.
دکتر حسنوند با اشاره به اجرای جدی واکسیناسیون گروه سنی بالای ۸۰ سال در سطح شهرستان بیان کرد: هم اکنون این مهم در مراکز بهداشتی انجام می شود و حتی در مناطق روستایی، برای افراد بالای ۷۵ سال نیز واکسن کرونا تزریق می شود که در این راستا تاکنون ۶۰ درصد جامعه هدف این گروه سنی تحت پوشش قرار گرفته اند.
وی بیان کرد: واکسن‌های اختصاص یافته به شهرستان، قبل و پس از عملیات تزریق در سامانه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با حضور نمایندگان بخش‌های نظارتی، بهداشتی و درمانی ثبت و ضبط شده و همه دریافت‌کنندگان آن قابل رصد و پایش است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلسله گفت: واکسیناسیون علیه کرونا در سال جاری تا دستیابی به ایمنی‌سازی ۷۵ درصد مردم انجام خواهد شد و امیدواریم با تامین و تولید واکسن ملی، این هدف هرچه زودتر محقق شود.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy