ایرنا/ فرمانده انتظامی بوکان گفت: با تلاش ماموران مبارزه با کالای قاچاق، یک محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سلمان حیدری، فرمانده انتظامی بوکان اظهار کرد: تیم‌های عملیاتی پلیس در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز حین کنترل جاده‌های مواصلاتی در محور بوکان به سقز به یک دستگاه خودرو وانت نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو ۶۹ دستگاه انواع لوازم برقی خانگی قاچاق شامل آبمیوه گیری، همزن برقی، اتو و چرخ گوشت فاقد پروانه گمرکی را کشف و ضبط کردند.
حیدری با بیان اینکه در این رابطه خودرو توقیف و یک نفر نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان معرفی شد، گفت: این دومین محموله قاچاق است که طی یک هفته گذشته در این شهرستان کشف و ضبط می شود.
وی گفت: روز پنجشنبه هفته گذشته نیز یک محموله از لوازم صنعتی، کشاورزی و پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در محور بوکان به سقز از یک دستگاه کامیونت کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی بوکان ارزش ریالی این محموله را ۸۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: پدیده قاچاق اقتصاد داخلی و سلامت جامعه را به‌خطر می‌اندازد و پلیس با تمام توان خود با این افراد و اخلال‌گران اقتصادی برخورد می‌کند.
وی اضافه کرد: مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان تمام توان خود را برای مقابله با کالاهای قاچاق به کار می‌گیرند و با مخلّان عرصه اقتصادی مبارزه جدی می‌کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today