ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات یزد میزان مشارکت شهروندان واجد شرایط شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان در انتخابات ۲۸ خردادماه را ۵۸ درصد اعلام کرد.

احمد ترحمی بهابادی، رئیس ستاد انتخابات یزد تعداد افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات ۲۸ خردادماه را بیش از ۷۳۰ هزار نفر اعلام و اظهار کرد: در بین شهرستان های ۱۰ گانه استان یزد بیشترین میزان مشارکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراها در شهرستان های تفت و بهاباد و کمترین میزان مشارکت در شهرستان یزد ثبت شد.
وی ادامه داد: تعداد واجدان شرایط شرکت در انتخابات در شهرستان اردکان ۶۵ هزار و ۵۱۳ نفر، اشکذر ۲۳ هزار و ۷۳۴ نفر، ابرکوه ۳۴ هزار و ۲۵۵ نفر، بافق ۳۴ هزار و ۴۴۲ نفر، بهاباد ۱۰ هزار و ۹۰۶ نفر، خاتم ۲۵ هزار و سه نفر و در مهریز ۳۲ هزار و ۷۲ نفر، تفت ۳۳ هزار و ۶۳۷ نفر، شهرستان یزد ۴۱۵ هزار و ۱۲۶ نفر و میبد ۵۹ هزار و ۴۹ نفر بوده است.
رئیس ستاد انتخابات یزد در خصوص اعلام نتایج نهایی انتخابات در استان گفت: با توجه به سیر مراحل قانونی اعلام نتیجه نهایی این ۲ انتخابات به محض تایید رسمی، نتایج در قالب اطلاعیه ای به اطلاع عمومی رسانده می شود.
 
  
  

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today