هه وال موکریان/ رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با هفته قوه قضاییه و دهه کرامت ۱۵۶ نفر از زندانیان حکم آزادی خود را گرفته و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی اظهار کرد: برای آزادی این تعداد مددجو، علاوه بر تلاش مسئولان و مددکاران، حدود ۳۲ میلیارد ریال کمک توسط مردم و خیران صرف شده است. 
وی ادامه داد: همچنین همزمان با هفته قوه قضاییه با بیش از ۸۰ نفر از متقاضیان به صورت چهره به چهره دیدار و در مورد درخواست‌های هر یک دستورات لازم صادر شد. 
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: این ملاقات‌ها هر هفته روز سه شنبه و با وقت قبلی به متقاضیان برگزار می‌شود و این هفته با تعداد بیشتری از مراجعین برگزار شد.
عتباتی افزود: در طی هفته قوه قضاییه و در روز جمعه در محل مصلای امام خمینی(ره) و هم در یکی از مساجد شهر مسئولان قضایی استان دیدار چهره به چهره با مردم خواهند داشت.
وی گفت: ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه در استان ٣٠ عنوان برنامه را تدارک دیده که در تمام شهرستان‌های استان اجرایی می‌شود.
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه در این راستا حمایت از کار و سرمایه ایرانی و مانع زدایی و جهش تولید باید مد نظر قرار گیرد، افزود: چنانچه تولید نیاز به حمایت، پشتیبانی و از میان برداشتن موانع داشته باشد، باید همه دستگاه های اجرایی به وظیفه خود در این خصوص عمل کنند.
عتباتی تاکید کرد: کشور ما هم اکنون در شرایط خاص و ویژه ای قرار گرفته است از این رو اقدامات لازم در این زمینه نیز باید با توجه به این شرایط خاص صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه باید از ظرفیت های قانونی و قضایی به خوبی در جهت رفع و حل مشکلات مختلف به ویژه تولید استفاده کرد، افزود: وظیفه همه ما مسئولان اقتضا می کند تا به راه افتادن چرخ تولید تمام تلاش خود را به کار گرفته و مانع زدایی ها را به صورت عملی به انجام برسانیم.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today