فارس/ استاندار البرز گفت: اميد است با سياستگذاري که در بحث مخزن سازي در البرز در حال اجرا است بتوانيم مشکلات مردم استان را در تامين آب شرب برطرف کنيم.

شهبازي، استاندار البرز در مراسم آغاز عمليات اجرايي ايجاد مخزن در شهرک جهان نما با حضور نمايندگان مردم کرج، فرديس و اشتهارد در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، اظهار کرد: از آغاز هفته جاري اقدامات موثري در جهت حل مشکل توزيع آب شرب البرز صورت گرفت که از جمله اين اقدامات مي توان آغاز بهره‌برداري و توزيع ۴ حلقه چاه فلمن را نام برد.
وي ادامه داد: ۱۰۰ ليتر بر ثانيه آب از اين چاه ها به مدار توزيع مي رود و اکنون ۶۰ درصد کار ايجاد تصفيه خانه در کرج که هفته دولت سال گذشته با حضور نمايندگان مردم و وزير نيرو آغاز شد، انجام شده که با اين امکان ۵۰۰ ليتر بر ثانيه آب شرب وارد مدار توزيع مي‌شود.
شهبازي گفت: در پارک جهان نما نيز طرحي در خصوص تامين آب شرب از سال ها پيش در دستور کار قرار داشت که با موانعي مواجه بود.
استاندار البرز افزود: با همراهي نمايندگان محترم مردم کرج، فرديس و اشتهارد در مجلس شوراي اسلامي و مسئولان محلي، اين مخزن ۵ هزار مترمکعبي در پارک جهان نما ايجاد مي‌شود که ظرف يک سال قابل بهره‌برداري است.
وي اضافه کرد: اميد است با سياستگذاري که در بحث مخزن سازي در البرز در حال اجرا است بتوانيم مشکلات مردم استان را در تامين آب شرب برطرف کنيم.
شهبازي گفت: ظرف ۲ هفته آينده نيز در شهرستان نظرآباد عمليات اجرايي تامين مخزن آب شرب آغاز خواهد شد.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday