ايسنا/ فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از اجراي طرح گسترده شناسايي و دستگيري خرده فروشان و قاچاقچيان مواد مخدر خبر داد و گفت: با اجراي اين طرح ۵۸ توزيع کننده و هفت قاچاقچي مواد افيوني با ۲۱۹ کيلو مواد مخدر دستگير شدند.

مهدي پور امينائي، فرمانده انتظامي شهرستان کرمان اظهار کرد: در راستاي پاسخگويي به يکي از مهمترين دغدغه هاي شهروندان کرماني، مبني بر شناسايي و برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچيان، اجراي طرح  پاکسازي محلات آلوده به مدت ۴۸ ساعت در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت. 
وي افزود: در اجراي اين طرح  با هماهنگي دستگاه قضايي در بازرسي از منازل خرده فروشان و قاچاقچيان ۲۱۹ کيلو انواع مواد مخدر کشف شد.
پورامينائي با اشاره به دستگيري هفت قاچاقچي و ۵۸ خرده فروش در اجراي اين طرح، گفت: متهمان دستگير شده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان تصريح کرد: اجراي اينگونه طرح هاي ارتقاي امنيت اجتماعي با جديت و به صورت مستمر در سطح شهرستان کرمان ادامه خواهد داشت و شهروندان مي‌توانند هر گونه اخبار و اطلاعات خود پيرامون اين موضوع را از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar