مهر/ استاندار زنجان با بيان اينکه ۲۹ روستاي شهرستان ماهنشان با تنش آبي روبه‌رو است، گفت: بايد شرکت آب و فاضلاب استان بر حل مشکل آب شرب اين روستاها مديريت لازم را اعمال کند.

فتح الله حقيقي، استاندار زنجان در جلسه شوراي اداري استان در محل فرمانداري ماهنشان اظهار کرد: طي سال جاري واحدهاي توليدي و صنعتي استان با ظرفيت خوبي فعاليت مي‌کنند.
وي با بيان اينکه ۲۹ روستاي شهرستان ماهنشان با تنش آبي رو به رور است، اظهار کرد: بايد شرکت آب و فاضلاب استان بر حل مشکل آب شرب اين روستاها مديريت لازم را مد نظر قرار دهد.
استاندار زنجان گفت: مجموعه سرجين بافت يک شرکت بسيار فعال در حوزه صنعت نساجي است که تحول خوبي را در اقتصاد استان ايفا خواهد کرد.
حقيقي با بيان اينکه سه واحد از مجموعه سرجين بافت به زودي افتتاح مي‌شود، اظهار کرد: با افتتاح اين سه واحد براي بيش از دو هزار نفر اشتغال ايجاد خواهد شد که در اين ميان يک واحد تا دو ماه آينده و واحد دوم تا پايان سال و واحد سوم هم در سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.
وي با بيان اينکه اين استان در صنعت نساجي جايگاه بسيار خوبي در سطح کشور دارد، گفت: اين صنعت براي ترقي نياز به حمايت دارد و اين مهم بايد بيشتر مورد تاکيد قرار گيرد.
استاندار زنجان با بيان اينکه طي دو سال گذشته واحد توليدي و صنعتي در استان زنجان به علت مشکلات اقتصادي و ورود ويروس شوم کرونا تعطيل نشده است، تاکيد کرد: از آغاز سال جاري تاکنون هم واحد توليدي در استان تعطيل نشده است.
حقيقي با بيان اينکه اين استان در بحث ريسندگي، رنگرزي و بافندگي در کشور جايگاه بسيار خوبي دارد، تاکيد کرد: سرمايه در گردش و ماليات بر ارزش‌افزوده و فرسودگي برخي از ماشين آلات از مشکلات عمده صنعت نساجي در استان است که با کمک مسئولين بايد اين مشکلات رفع شود تا شاهد توسعه اين صنعت در استان باشيم.
وي ابراز کرد: در استان ورود سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري در بخش صنعت نساجي بسيار خوب است چرا که پتانسيل لازم براي فعاليت صنعتي وجود دارد.

  
  
 

آخرين خبر زنجان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today