مهر/ مديرعامل جمعيت هلال‌احمر چهارمحال و بختياري گفت: بيش از ۱۳ هزار بسته معيشتي بين خانواده‌هاي آسيب‌ديده از کرونا در اين استان توزيع شد.

ايرج کياني، مديرعامل جمعيت هلال‌احمر چهارمحال و بختياري با بيان اينکه از ابتداي امسال تاکنون بيش از ۱۳ هزار بسته معيشتي و غذايي بين نيازمندان توزيع شده است، اظهار کرد: بيش از سه هزار عدد ماسک با همکاري خيران و داوطلبان هلال احمر استان تهيه و در بين خانواده‌هاي آسيب ديده از کرونا توزيع شد.
وي با بيان اينکه کمک خيران به صورت نقدي و غيرنقدي جمع آوري مي‌شود، ادامه داد: در هر دوره ۵۰۰ بسته معيشتي در ميان آسيب‌ديدگان توزيع مي‌شود.
کياني در ادامه به طرح «نذر آب» اشاره کرد و گفت: طرح «نذر آب» طي چهار سال اخير در استان‌هاي محروم جنوب شرقي کشور از جمله خراسان جنوبي، کرمان و هرمزگان در حال اجرا است.
مديرعامل جمعيت هلال‌احمر چهارمحال و بختياري با بيان اينکه امسال نيروهاي جمعيت هلال احمر از تاريخ ۲۳ تا ۲۷ شهريورماه در خراسان جنوبي مستقر شده اند، عنوان کرد: تاکنون بيش از ۵۰۰ بسته‌معيشتي، شش هزار آب معدني يک و نيم ليتري، ۱۰ تانکر آب ۵۰۰ ليتري و ۵۰۰ بسته پوشاک از چهارمحال و بختياري به اين منطقه ارسال شده است.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday