یزدرسا/ کارشناس هواشناسی استان یزد گفت: پیش‌بینی می‌شود فردا و پس فردا تغییرات دمایی در استان یزد ناچیز باشد اما از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آینده افزایش نسبی دما را به خصوص در طول روز خواهیم داشت.

سیدعباس میرحسینی، کارشناس هواشناسی استان یزد اظهار کرد: با توجه به نفوذ جریانات مرطوب به استان یزد، آسمان استان از روزهای گذشته قدری ابری شده است و پیش‌بینی می‌شود تا اوایل روز پنجشنبه به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب آسمان یزد همچنان ابری باشد.
وی افزود: از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده آسمان استان یزد عمدتا صاف خواهد بود و روزهای آفتابی را پیش رو خواهیم داشت؛ این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود روز پنجشنبه وزش باد نسبتا شدید را در برخی مناطق استان داشته باشیم
کارشناس هاشناسی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود فردا و پس فردا تغییرات دمایی در استان یزد ناچیز باشد اما از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آینده افزایش نسبی دما را بخصوص در طول روز خواهیم داشت.
میرحسینی خاطرنشان کرد: از نظر دمایی امروز دمای بیشینه شهر یزد به ۳۷ درجه سانتیگراد رسید و گرمترین منطقه استان نیز شهر بافق بود که دمای آن به ۴۱ درجه سانتگیراد رسیده بود این در حالی است که سردترین منطقه استان هم سبزدشت بافق با دمای ۱۳ درجه بود.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today