ایرنا/ مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نطنز گفت: آتش‌سوزی یکی از واحدهای تولید الیاف در منطقه شجاع‌آباد این شهرستان مهار شد.

محمدرضا فائضی، مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نطنز اظهار کرد: این آتش‌سوزی پیش از ظهر امروز در یک کارخانه پنبه محدوده منطقه صنعتی شجاع آباد نطنز به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان شهرداری به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: به محض وقوع آتش سوزی عوامل حاضر در کارخانه برای اطفای حریق  وارد عمل شدند؛ اما به دلیل شعله‌های آتش و حرارت زیاد توانایی خاموش کردن را نداشته و حریق گسترش پیدا کرد.
به گفته وی، ماموران آتش‌نشانی شهرداری نطنز، به سرعت با امکانات و تجهیزات همراه و خودروهای آتش‌نشانی اقدام به اطفای حریق کردند.
مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نطنز با اشاره به اینکه نیروهای کارخانه با تصور اینکه می‌توانند آتش را مهار کنند، موضوع را دیرتر به سامانه ۱۲۵ اطلاع دادند، گفت: نیروهای آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل آتش‌شوری از ورود حریق به سایر سوله‌های پنبه جلوگیری کردند.
وی افزود: برای جلوگیری از پیشرفت آتش به سایر سوله‌ها و انبار، عملیات جلوگیری از پیشروی آتش با موفقیت انجام شد و سوله‌های مجاور از سرایت آتش محفوظ ماندند.
فائضی با بیان اینکه حادثه یادشده تلفات جانی نداشته است، اضافه کرد: البته سالن تولید این کارخانه به دلیل آتش‌سوزی خسارت زیادی دید.
به گفته وی، علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today