ایسنا/ سرپرست شهرداری بجنورد از آزاد شدن ورود شهروندان به پارک ها و بوستان های مرکز استان خبر داد.

علی گودرزی، سرپرست شهرداری بجنورد با اعلام اینکه ورود به پارک ها و بوستان های بجنورد از امروز برای عموم آزاد است، اظهار کرد: طبق مصوبات ابلاغی به شهرداری پیرو بیست و هفتمین جلسه ستاد عملیات پاسخ به بحران مورخه ۳ مهرماه ۱۴۰۰، بازگشایی پارک ها و بوستان ها در بجنورد تحت نظارت ستاد استانی کرونا در فرمانداری بلامانع است.
وی با بیان اینکه ازهمین امروز پارک ها و بوستان ها پذیرای عموم شهروندان هستند، افزود: روشنایی ۱۰۰ درصد ظرفیت موجود در پارک ها نیز از امروز اجرا می شود.
سرپرست شهرداری بجنورد با اشاره به محدودیت های موجود تاکید کرد: برپایی چادر و اطراق در بوستان ها همچنان ممنوع بوده و این محدودیت با جدیت به قوت خود باقی است.
گودرزی گفت: براساس مصوبات ستاد استانی کرونا، با کاهش موج ابتلا به این بیماری و بازگشت شرایط ثابت در همه گیری بیماری، بازشدن بوستان ها و روشنایی ۱۰۰ درصدی آن می تواند بخشی از نیاز عموم شهروندان به تغییر شرایط روحی که طی دوران کرونا در قرنطینه ایجاد شده است را برطرف کند.
وی تصریح کرد: به رغم فراهم شدن این شرایط، انتظار می رود شهروندان همچنان به استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی پابند باشند تا سلامت خود و اطرافیانشان به خطر نیفتد.
گفتنی است؛ پارک ها و بوستان های خراسان شمالی با همه گیری ویروس کرونا طی پیک پنجم با مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا تعطیل شده بود.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today