فارس/ وزیر کشور در دیداربا خانواده شهید نیروی انتظامی استان هرمزگان «حسین احمدی» گفت: شهیدان ناجا مایه فخر و مباهات ایران اسلامی هستند و امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت شهدا و جانبازان هستیم.

احمد وحیدی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر خود به هرمزگان در معیت فرمانده انتظامی استان با حضور در منزل شهید ناجا «حسین احمدی» با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کرد.
وی با تأکید بر اینکه امنیت امروز ایران اسلامی مرهون رشادت شهدا و جانبازان عرصه نظم و امنیت است، افزود: شهیدان ناجا مایه فخر و مباهات ایران اسلامی هستند چرا که امنیت و آرامش خود را مدیون این عزیزان هستیم. 
وزیر کشور در این دیدار با اشاره به جایگاه و منزلت ارزشمند شهدا، گفت: شهدا سرمایه های گرانبهای اسلام و انقلاب بوده و ادامه راهشان بالاترین عبادت است. 
وحیدی، شهدا را پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه دانست و تصریح کرد: ادامه دادن راه و هدف شهدا می بایست در رأس همه امور قرار گیرد و همچنین امنیت امروز کشور و عزت ایران اسلامی به برکت خون شهدا رقم خورده است و با وجود رشادت های این عزیزان بوده است که امروز در آسایش و راحتی زندگی می کنیم. 
وی خاطرنشان کرد: حفظ ارزش های شهدا از وظایف اصلی ماست و بایستی این فرهنگ با ارزش همچون میراثی گران بها سینه به سینه و نسل به نسل منتقل شود. 
در این دیدار با اهداء لوح سپاس و هدایایی از خانواده این شهید معظم تجلیل شد.
شهید حسین احمدی متولد 1354 در سحرگاه روز جمعه مورخه 22 فروردین 1393 درحین انجام وظیفه پس از یک مبارزه  شجاعانه و غرور آفرین با اشرار و قاچاقچیان مسلح در حوالی پاسگاه شهید میرزایی به آرزوی دیرینه خود رسیدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمد، پیکر مطهر ایشان در زادگاهش روستای آغاسین(پاگرو) آرام گرفت.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today