باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی کرج گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران گشت کلانتری ۳۴ گرمدره، یک خودرو مسروقه در حین تردد شناسایی شد و ضمن متوقف کردن وسیله نقلیه، دو سارق آن دستگیر شدند.

سرهنگ علی قاسم پور، فرمانده انتظامی کرج بیان کرد: روز گذشته ماموران کلانتری گرمدره در حین گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی متوجه تردد یک خودرو پراید مشکوک با دو سرنشین شده و به محض نزدیک شدن به آن ها، راننده خودرو با دیدن خودرو پلیس پا به فرار گذاشت.
وی با بیان این که ماموران بلافاصله مشخصات خودرو را استعلام و متوجه سرقتی بودن آن شدند، افزود: در ادامه ماموران با هماهنگی مرکز فرماندهی و کنترل پلیس این شهرستان اقدام به تعقیب خودروی سرقتی می‌کنند و چندین بار دستور توقف آن را صادر می‌کنند، اما راننده خودرو بدون توجه به اخطار پلیس با حرکات خطرناک به مسیرش ادامه داد که در نهایت افسرگشت پلیس با رعایت قانون به کارگیری سلاح چند تیر را به سمت هوا و لاستیک خودرو شلیک کرده و آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی کرج با بیان این که با هوشیاری افسر گشت هر دو متهم دستگیر شده اند، ادامه داد: در تحقیقات اولیه متهمان ضمن اعتراف به سرقت خودرو اعلام کردند که در حال مقدمه چینی برای انجام یک سرقت دیگر بودند که با هوشیاری پلیس ناکام ماندند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday