ایسنا/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در حال حاضر ۷۵ درصد واکسیناسیون در سطح استان انجام شده و در ردیف استان‌های خوب کشور به لحاظ تزریق واکسن قرار داریم.

دکتر جمیل صادقی‌فر، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار کرد: واکسن کرونا برای کادر درمان در حال انجام است و در این رابطه مشکلی نداریم و در حال حاضر ۷۵ درصد واکسیناسیون در سطح استان انجام شده و در ردیف استان‌های خوب کشور به لحاظ تزریق واکسن قرار داریم.
وی با بیان اینکه رسانه‌های مختلف از جمله صدا و سیما با ترغیب جامعه به واکسیناسیون، دانشگاه را در راستای واکسیناسیون عمومی یاری نمایند، گفت: ۳۷ درصد از مادران باردار در سطح استان واکسینه شده اند و این گروه، جزو گروه‌هایی هستند که همواره بر واکسیناسیون آنها تاکید داریم.
در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۸۶ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده و  شمار مبتلایان به کرونا در استان به ۶۲ هزار و ۵۰ نفر رسیده است.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه  ۱۱۱۰ نفر است.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/