مهر/ فرماندار مرکز لرستان بر ضرورت رفع نواقص سیستم روشنایی، نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در آزاد راه خرم‌آباد - بروجرد تاکید کرد.

جعفر طولابی، فرماندار مرکز لرستان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه بخش بیرانوند با اشاره به اقدامات خوب انجام گرفته در حوزه خدمات آب، برق، گاز و راههای مواصلاتی توسط مسئولین در بخش بیرانوند، بر ضرورت ارائه خدمات شایسته مردم قدرشناس و ولایتمدار این بخش تاکید کرد.
وی بودجه عمرانی سال جاری شهرستان را علیرغم تمامی مشکلات و تنگناهای مالی دولت، بیش از ۲۷۵ میلیارد تومان اعلام کرد و از مسئولین دستگاه‌های اجرایی خواست تا فرایند اجرای پروژه‌ها را با انتخاب پیمانکار آغاز کرده و با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی و سرمای زودرس هوا در این بخش، اولویت کاری خود را پروژه‌های بخش بیرانوند قرار دهند.
فرماندار مرکز لرستان با اشاره به احداث و بهره برداری از پروژه آزاد راه خرم آباد - بروجرد، خواستار رفع نواقص موجود، خصوصاً مشکل دسترسی مردم بخش بیرانوند به آزادراه و همچنین رفع نواقص موجود از جمله سیستم روشنایی و نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی شد.
طولابی با اشاره به اهمیت و ضرورت احداث پایگاه امداد جاده‌ای برای پوشش دهی مسیرهای مواصلاتی بخش بیرانوند و آزاد راه خرم آباد - بروجرد، از جانمایی و استقرار این پایگاه در روزهای آینده خبر داد و از رئیس هلال احمر شهرستان خواست تا در انجام فرایند استقرار این پایگاه با همکاری بخشداری و خیرین محلی تسریع کند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy