باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان زاهدان دو سارق مسلح تلفن همراه به دام پلیس افتادند.

محمود سعادتی، فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های تلفن همراه در زاهدان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان، به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران انتظامی زاهدان با انجام کار اطلاعاتی، بررسی اظهارات مالباختگان و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس توانستند دو سارق حرفه‌ای و مسلح را که در زمینه سرقت موبایل با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فعالیت مجرمانه داشتند شناسایی کنند.
سعادتی اظهار کرد: پلیس زاهدان پس از کنترل نامحسوس و تحقیقات میدانی، این سارقان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس و هماهنگی با مقام قضایی، آن‌ها را در یک عملیات ضربتی دستگیر و خودروی مذکور را که پلاکش نیز جعلی بود توقیف کرد.
وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان، تعداد ۹ دستگاه تلفن همراه، یک قبضه سلاح وینچستر و تعدادی فشنگ مربوط کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان بیان کرد: سارقان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار به چندین فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.
سعادتی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، افزود: تحقیقات پلیس برای کشف سایر جرایم احتمالی و شناسایی سایر همدستان و مالباختگان ادامه دارد.
وی از عموم شهروندان عزیز خواست، ضمن توجه به توصیه‌های پلیس، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعاً با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند و موضوع را به خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی اطلاع دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today