باشگاه خبرنگاران/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از جریمه ۲۸۰ میلیون ریالی یکی از واحد‌های پخش به دلیل عرضه خارج از شبکه روغن نباتی خبر داد.

پایدار، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر تداوم اقدامات نظارتی با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سامانه‌های جامع انبار و جامع تجارت، اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده رصد سیستمی فعالین تجاری در این سامانه‌ها بالاخص در بخش عمده فروشی و شرکت‌های پخش کالا‌های اساسی مشمول ثبت در سامانه‌ها با جدیت دنبال می‌شود.
وی افزود: در فرایند بازرسی‌های میدانی و سیستمی از واحد‌های پخش، به دلیل تخلف عرضه خارج از شبکه ۱۰۰۰ کیلوگرم روغن نباتی در احجام مختلف، پرونده تخلفاتی برای یکی از واحد‌های پخش تشکیل و پس از طی مراحل قانونی رسیدگی، رأی قطعی و جریمه به میزان ۲۸۰ میلیون ریال صادر شد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تصریح کرد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاه‌های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان طبق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.
پایدار از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور، شکایات و گزارش‌های خود را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری اعلام کنند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today