ایرنا/ مدیرعامل شرکت آبفای کردستان گفت: میانگین زمان رفع حوادث آب و فاضلاب در استان، از ۲۰ ساعت در سال گذشته به کمتر از پنج ساعت در سال جاری کاهش یافته است.

علیرضا تخت‌شاهی، مدیرعامل شرکت آبفای کردستان اظهار کرد: از طریق مرکز ۱۲۲ به صورت ۲۴ ساعته همه حوادث آب و فاضلاب از زمان تماس مشترک تا هنگام رفع حادثه و نظرسنجی حسن انجام کار، رصد می‌شود که این امر موجب شده تا میانگین زمان رفع حادثه به کمتر از ۵ ساعت برسد.
وی با اشاره به حضور نیروهای متخصص و آموزش دیده در واحد امداد و حوادث آبفا، افزود: به محض اعلام حادثه از سوی مشترکان به سامانه ۱۲۲ و ثبت در سامانه، مورد اعلامی به واحد امداد و حوادث اطلاع و بلافاصله برای ترمیم یا رفع حادثه اقدام می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان از وقوع و رفع ۱۹ هزار و ۵۹۶ حادثه آب طی نیمه نخست امسال در استان خبر داد و اضافه کرد: بیشترین حادثه رفع شده مربوط به شهرستان سنندج با هفت هزار و ۳۹۷ حادثه بوده که شامل حوادث ترمیم شده در ۲ شهر سنندج و شویشه بود.
تخت‌شاهی یادآور شد: امسال در شهرستان مریوان ۲ هزار و ۸۸۹ حادثه آب، شهرستان قروه دو هزار و ۳۹۲، شهرستان سقز یک هزار و ۵۱۸، شهرستان بانه یک هزار و ۵۵، حادثه، شهرستان بیجار ۹۴۸ حادثه، کامیاران ۸۸۶ و در شهرستان سروآباد ۸۴۲ رفع و ترمیم شده است.
وی با اشاره به رفع سه هزار و ۹۰۰ حادثه بخش فاضلاب طی نیمه اول امسال، ادامه داد: بیشترین اتفاق رفع شده امسال به ترتیب مربوط به شهرستان های سنندج با ۲ هزار و ۶۹۹ ، سقز با ۳۹۵ و مریوان با ۲۴۸ مورد بوده است.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online