ایرنا/ معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: با توجه به تاکید وزارت بهداشت مبنی بر تسریع در کار واکسیناسیون تاکنون ببش از ۳۰۲ دُز انواع واکسن کرونا در بروجرد تزریق شده است.

دکتر شهرام ممدوحی، معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد روز شنبه بیان داشت استقبال مردم بروجرد از تزریق واکسن بسیار خوب بوده و انتظار می رود این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.
وی اضافه کرد: هم اکنون برای ۷۳ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال بروجرد معادل ۲۰۲ هزار و ۷۷۸ نفر دُز اول واکسن کرونا تزریق شده است.
وی ادامه داد: همچنین ۳۵درصد جمعیت بالای ۱۲سال برابر ۹۹ هزارو ۴۱۳ نفر هر۲ دُز واکسن کرونا را دریافت کردند.
معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد بیان کرد: می‌توان یقین داشت، چون استقبال از تزریق واکسن خوب بوده خطر کرونا برطرف شده بلکه باید طبق گذشته ضمن پرهیز از حضور در اجتماعات و آیین‌های شادی و عزا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشت.
ممدوحی اظهار داشت: با توجه به برودت هوا همچنین احتمال شیوع و گسترش ویروس آنفلوآنزا دور از انتظار نیست.
دکتر ممدوحی گفت: اگر چه آهنگ تزریق واکسن از رشد بالایی برخوردار بوده اما عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم همچنان موجب تشدید و گسترش ویروس و خطر موج ششم کرونا خواهد شد.
وی افزود: تزریق واکسن کرونا از طریق ۳۲ مراکز جمعی و پایگاه تزریق و ۸۵ مرکز و خانه بهداشت و ۲دستگاه آمبولانس و اتوبوس سیار اتجام می شود.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy