ایلنا/ رئیس انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی بین‌راهی قزوین گفت: واحدهای پذیرایی و مجتمع‌های خدماتی‌رفاهی بین راهی قزوین با رفع محدودیت‌‎ها و واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی شاغلان این مراکز علیه ویروس کرونا، بدون محدودیت آماده ارایه خدمات هستند.

مجید طاهرخانی رئیس انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی بین‌راهی قزوین اظهار کرد: دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا با جدیت و حساسیت فراوان در واحدهای پذیرایی و مجتمع‌های خدماتی‌رفاهی بین‌راهی استان رعایت می‌شوند و بازدیدهای مشترک نمایندگان انجمن و دستگاه‌های عضو کمیته گردشگری استان به‌صورت مستمر ادامه دارد.
رئیس انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی بین‌راهی قزوین ادامه داد: شیوع گسترده ویروس کرونا طی دوسال گذشته موجب نگرانی گردشگران در استفاده از خدمات واحدهای پذیرایی شده که طبیعی است اما با انجام واکسیناسیون عمومی و رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی، امیدواریم این دغدغه رفع شود و شاهد عادی‌شدن امور و رونق مجدد این مراکز باشیم.
طاهرخانی یادآور شد: با توجه به اینکه کیفیت و به‌ویژه بهداشت در شرایط شیوع کرونا از اولویت‌های گردشگران در انتخاب واحدهای خدمات‌دهنده گردشگری قرار دارد، به منظور فراهم آوردن رضایت خاطر و رفع نگرانی این عزیزان، سطح ارائه خدمات و بهداشت عمومی در این اماکن به صورت جدی و مستمر بررسی می‌شود و قطعا با واحدهای خاطی برخورد قانونی خواهدشد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today