تسنیم/ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات مدیریتی در استان کرمانشاه باید با سرعت بیشتری انجام شود تا مردم شاهد شیوه مدیریتی جدید باشند.

محمد رشیدی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم انتظار روی کار آمدن افراد توانا، کارآمد و انقلابی را در حوزه مدیریت استان کرمانشاه دارند و بر این اساس افراد ناکارآمد باید جابه‌جا شوند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: با روی کار آمدن دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی امید می‌‎رود مدیرانی در دستگاه‎های اجرایی به خدمت گرفته شوند که خدمت به خلق خدا را برای خود ارزش بدانند و تغییرات مدیریتی باید با سرعت بیشتری انجام شود.
وی با بیان اینکه مردم منتظر بهبود اوضاع اقتصادی هستند گفت: در استان کرمانشاه مشکلات فراوانی از جمله بیکاری داریم و در این سال‌ها هم اتفاق مثبتی برای استان رخ نداده است و مردم توقعات جدی از مسئولان و دولت کنونی دارند زیرا مردم رأی به تغییر داده‌اند. 
رشیدی با بیان اینکه امیدواریم استاندار کرمانشاه یک مدیر قوی، توانمند، انقلابی و جهادی باشد تا مشکلات استان مرتفع شود و جوانان از این بیکاری خارج شوند بیان کرد: استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان باید مدیر انقلابی باشد و به گفته رئیس‌جمهور شاخص‌های دولت در انتخاب مدیران انقلابی‌گری، روحیه جهادی، توانمندی‌های اجرایی و مردمی بودن است و بر اساس این شاخص‌ها انتصابات انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه  استان کرمانشاه یکی از قطب‌های کشاورزی کشور است که با توجه به عوامل طبیعی یعنی آب، خاک و شرایط اقلیمی از پتانسیل بالایی در بخش کشاورزی برخوردار است گفت: بررسی‌ آمار و عملکرد و مشکلات نشان می‌دهد هنوز نتوانسته‌ایم از ظرفیت‌های اقلیمی کرمانشاه به خوبی بهره ببریم.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای تثبیت قطبیت استان کرمانشاه در بخش کشاورزی در کشور کارهای بسیاری انجام شده است گفت: پروپزال طرح تهیه شده و تایید قطبیت کشاورزی استان قطعی است زیرا ادعا داریم 10 درصد تولیدات زراعی کشور را تولید می‌کنیم، در حالیکه به‌راحتی می‌توانیم این میزان را به 20 درصد برسانیم.
وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه پالایشگاه آناهیتا بعد از سال‌ها توقف با تلاش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) مجدد آغاز شده است عنوان کرد: احداث این پالایشگاه در توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی منطقه موثر است و به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای بیش از پنج هزار نفر ایجاد اشتغال می‌کند.
رشیدی اظهار کرد: باید طرح‌های جدیدی برای اشتغال‌زایی در منطقه ایجاد شود زیرا کرمانشاه تعداد زیادی جوان بیکار دارد که باید مشغول به کار شوند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today