ایرنا/ فرماندار حمیدیه گفت: ارائه کارت واکسیناسیون دانش‌آموزان برای بهره‌مندی از آموزش‌ حضوری و بازگشایی مدارس در این شهرستان الزامی است.

شاهین هاشمی، فرماندار حمیدیه در این خصوص بیان کرد: بازگشایی مدارس بر اساس آخرین تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا در کشور و استان خوزستان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت گرفته است.
وی با تاکید بر ضرورت تزریق واکسن کرونا برای دانش آموزان و معلم‌ها افزود: روند مناسب واکسیناسیون دانش آموزان در بازگشایی هر چه بیشتر مدارس تاثیر گذار است به همین منظور از مردم و کادر بهداشت و درمان تقاضا داریم تا پوشش هر چه بیشتر واکسیناسیون دانش آموزان را سرعت بخشند.
هاشمی با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس و تاثیر آن بر کیفیت آموزش به دانش آموزان ادامه داد: تکمیل و تجهیز مدارس با پیشرفت فیزیکی بالا در شهرستان باید در دستور کار قرار گیرد و سرویس آمد و شد برای دانش آموزان روستایی محروم باید تامین شود.
فرماندار حمیدیه بر برقراری خدماتی همچون برق، تلفن، آب، گاز و رفع مشکلات فاضلاب مدارس حمیدیه از سوی دستگاه های مربوطه تاکید کرد و گفت: نظافت محیط اطراف مدارس، هرس درختان از سوی شهرداری ها و همکاری دستگاه های مختلف در اداره آموزش و پرورش هنگام بازگشایی مدارس و در طول زمان تحصیل باید انجام شود.
با دستور وزیر آموزش و پرورش مدارس از نیمه اول آبان به صورت حضوری آغاز به کار خواهند کرد.

 
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today