باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سارقان حرفه‌ای ساختمان‌های نیمه کاره با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت در سطح شهرستان کرج خبر داد.

محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در مناطق غربی شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستور کار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند، سارقان در طول شبانه روز در یک گروه سه نفره با شیوه‌های مختلف وارد ساختمان‌های در حال احداث شده و اقدام به سرقت اقلام آن‌ها می‌کنند.
نادربیگی با بیان این که با تلاش کارآگاهان یکی از متهمان در مدت کوتاهی شناسایی و تحت نظر قرار گرفت، گفت: در ادامه پس از شناسایی مخفیگاه این سارق حرفه ای، در یک فرصت مناسب متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شد.
رئیس پلیس آگاهی البرز با اشاره به کشف مقداری اموال مسروقه در مخفیگاه متهم، افزود: در تحقیقات انجام شده متهم به ۱۰ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره با همدستی دو نفر دیگر از دوستانش اقرار کرد.
وی گفت: در ادامه مخفیگاه همدستان متهم در منطقه رجایی شهر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی هر دو آن‌ها دستگیر و به همراه متهم اصلی پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday