ایسنا/ مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از حمایت کامل مدیریت شهری از خانواده چهار قلوهای مشهدی از بدو تولد آن‌ها خبر داد.

سید محسن رهنمایی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد با اعلام این خبر اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته قبل از تولد این چهارقلوها، با معرفی مادر خانواده به یکی از بیمارستان‌های خصوصی مشهد، کلیه هزینه‌های وضع حمل توسط مدیریت شهری پرداخت شد و پس از تولد این چهارقلوها و نیاز آنها به بستری درون دستگاه مخصوص، شهرداری مشهد متقبل هزینه‌های درمانی چهارقلوها شد.
وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نیز مقرر شد، چهار قلوهای مشهدی به مدت دو سال به صورت کاملاً رایگان، تحت پوشش بیمه تکمیلی شهرداری مشهد قرار بگیرند تا در این مدت خانواده آنها نگرانی بابت هزینه‌های درمانی نداشته باشند.
رهنمایی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حمایت‌های صورت گرفته تاکنون، از خانواده چهار قلوهای مشهدی، در تلاشیم تا با اخذ مجوزهای لازم، حمایت‌ها و کمک‌های بیشتری به این خانواده صورت بگیرد.
گفتنی است؛ پدر چهارقلوهای مشهدی از پاکبانان شاغل در منطقه ثامن شهرداری مشهد است و علاوه بر این چهارقلوها، داری یک فرزند پسر ۴ ساله است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar