باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری فردی که اقدام به کلاهبرداری به مبلغ ۵۶۴ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال کرده بود خبر داد.

سرهنگ مقصود رستگار رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: با تماس تلفنی رئیس یکی از بانک‌های سطح شهر مانه و سملقان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام اینکه فردی با ترفند خرید دارو‌های خاص اقدام به کلاهبرداری از بانک کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: این فرد در تماس تلفنی با یکی از کارکنان بانک، خود را رئیس شعبه معرفی کرده و با سوءاستفاده از اعتماد پرسنل بانک از همین طریق مبلغ ۵۶۷ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال را به حساب فردی دیگر واریز می‌کند.
رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: با حضور و بررسی شخص رئیس شعبه و اطلاع از اینکه حساب مالی بانک با حساب واقعی مغایرت دارد، موضوع از طریق قانونی و پلیسی مورد پیگیری قرار میگیرد.
سرهنگ رستگار با بیان اینکه متهم ساکن یکی از شهر‌های استان اصفهان بود، عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع اقدامات قانونی و پلیسی با همکاری پلیس خمینی شهر آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی شهرستان خمینی شهر با هدایت اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان فرد مورد نظر را کمتر از ۵ ساعت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، افزود: متهم در بازجویی‌های انجام شده و مشاهده مستندات موجود به جرم خود اعتراف و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و در نهایت راهی زندان شد.
به گفته رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی مبلغ خارج شده از حساب مجددا به حساب بانک برگشت داده شد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today