ایسنا/ رئیس هیات گلف هرمزگان از حضور اولین تیم بانوان هرمزگانی در رقابت های قهرمانی گلف کشور خبر داد.

بیژن شبانکاره، رئیس هیات گلف هرمزگان با بیان اینکه مسابقات قهرمانی گلف کشور در رده سنی بزرگسالان ۸ آبان ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شود، اظهار کرد: نکته ای که این رقابت ها را با سایر مسابقه ها متمایز می کند، اولین حضور بانوان هرمزگانی در رشته گلف و در رده سنی بزرگسالان است.
وی با اشاره به اینکه این تیم با حضور دو بازیکن و یک سرپرست در این رقابت ها شرکت خواهند کرد، اضافه کرد: اعضای تیم خانم فرشته براهیمی و سمیرا خوارزمی هستند و سرپرستی تیم را نیز خانم ریحانه طبیب‌زاده بر عهده دارد.
رئیس هیات گلف هرمزگان در خصوص امکانات هیات گلف هرمزگان، بیان کرد: از لحاظ امکانات در پایین ترین سطح نسبت به سایر استان ها قرار داریم و این امر به دلیل نداشتن زیر ساخت کافی در استان است.
شبانکاره ادامه داد: گلف در هرمزگان کمتر از ۳ سال تاسیس شده است و در این مدت فعالیت های زیادی از جمله ساخت زمین های مینی گلف در نقاط مختلف استان و راه اندازی هیات های شهرستانی و تربیت مربی و تشکیل تیم ها و مسابقات مختلف انجام گرفته است.
وی اضافه کرد: پیرو درخواست های مکرر هیات جهت تکمیل ساخت زمین رنج گلف مجموعه خلیج فارس در آخرین دیداری که با مدیرکل ورزش و جوانان استان داشتیم آقای امیاری قول مساعد داد که نسبت به تکمیل این مجموعه حمایت های بیشتری صورت گیرد.
رئیس هیات گلف هرمزگان بیان کرد: تیم های گلف به دلیل نداشتن امکانات کافی در سواحل شهرستان بندرعباس و پارک های سطح شهر اقدام به تمرین کرده اند.
پیش از این تیم نونهالان در بخش بانوان در رقابت های استعدادهای برتر کشور شرکت کرد که با توجه به اولین حضور در آن رقابت ها با اختلاف اندک نسبت به سایر استان ها در جایگاه برتر قرار گرفت.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today