پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرماندهی نیروی انتظامی آبادان گفت: طرح ضربتی پاکسازی تفرجگاه‌ها و نقاط جرم خیز در اروندکنار، چوئبده و آبادان آغاز شد و تا پاکسازی کامل این مناطق ادامه خواهد داشت.

سرهنگ عزیزالله دارایی، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی آبادان با بیان اینکه امنیت مردم و خانواده‌ها برای پلیس بسیار مهم هست اظهار کرد: با توجه به درخواست شهروندان این طرح در تمامی نقاط شهرستان و همچنین مناطق اروندکنار و چوئبده در حال انجام است.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری‌ها با کمک یگان امداد در طول ۲۴ ساعت گذشته موفق شدند ۱۹ خرده فروش مواد مخدر را در حوزه شهری آبادان و ۱۳ خرده فروش و سارق را در اروندکنار دستگیر و مقدار زیادی مواد مخدر سنتی و صنعتی به صورت بسته‌بندی شده را از مخفیگاه آنها کشف کنند.
سرهنگ دارایی با بیان اینکه برای متهمان پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا ارسال شد، گفت: در برخورد با موتورسواران مزاحم و رانندگان خودروهای هنجارشکن ، تعداد ۱۸ دستگاه موتورسیکلت و سه دستگاه خودرو توسط یگان امداد و پلیس راهور توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.
دارایی با قدردانی از همراهی و همکاری خوب مردم با پلیس اعلام کرد: شهروندان می‌توانند از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ هرگونه موارد مشکوک و یا اخلال در نظم عمومی را به‌صورت شبانه‌روزی به پلیس اطلاع دهند.
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today