باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و ۲۶۷ بیمارجدید مبتلا به کرونا ویروس طی۲۴ ساعت گذشته در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در این بازه زمانی تعداد کل موارد نمونه‌گیری شده ویروس کرونا در استان ۶ هزار و ۷۸۴ نفر بودند که یک هزار و ۲۶۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
وی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کرونای شناسایی ۲۴۳ نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند همچنین در این بازه زمانی ۲۷۸ بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی ترخیص شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۲۰۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۳۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.
سلطانیان آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان را ۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۳ نفر فوت شده مثبت کرونا بوده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today