logo

بارش‌های رگباری خراسان رضوی را فرامی‌گیرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
بارش‌های رگباری خراسان رضوی را فرامی‌گیرد

ایرنا/ کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش‌های رگباری از روز سه‌شنبه در این استان آغاز می‌شود که در روزهای پایانی هفته جاری همه مناطق خراسان رضوی را فرا خواهد گرفت.

زهرا عنایتی، کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی روز یکشنبه بیان داشت: از امروز تا روز سه‌شنبه هفته جاری برای مناطق مختلف خراسان رضوی، آسمانی صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده است که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته بارندگی‌ها بیشتر مناطق شمالی استان را فرا می‌گیرد و در روزهای پنجشنبه و جمعه دامنه بارش ها به دیگر مناطق استان نیز گسترش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بارش باران در شهرستان های نیشابور، چناران و مشهد گزارش شده که بیشترین بارش ۲ میلیمتر و در چناران ثبت شده است.
وی اظهار داشت: میانگین دمای روزانه و شبانه مشهد برای روز یکشنبه به ترتیب ۱۹ و ۴ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که در روزهای پایانی هفته جاری میانگین دمای استان افت خواهد کرد.
فریمان با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس و مه‌ولات با بیشینه دمای ۲۶ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی در شبانه روز گذشته بوده‌اند.
بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سرخس با سرعت ۳۶ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today