فارس/ مدیر شرکت آب منطقه ای یزد با بیان این که فرآیند تعمیرات خط انتقال آب به این استان تمام شده است، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده و بعد از طی کردن مراحل فنی فردا آب شرب انتقالی به یزد می رسد.

مهدی جوادیان‌زاده، مدیر شرکت آب منطقه‌ای یزد در این خصوص اظهار کرد: مراحل تعمیر حوضچه‌های تخریب شده لوله خط انتقال آب به استان یزد تمام شده است.
وی با بیان اینکه کنترل نهایی تعمیرات انجام شده دقایقی پیش به اتمام رسیده است، افزود: باتوجه به هدر رفت حجم زیادی از آب تصفیه شده و تخلیه کامل خط، پیش‌بینی می‌شود اوایل بامداد فردا آب به یزد برسد.
جوادیان زاده در ادامه با بیان اینکه به یاری خدا پمپاژ آب شرب شروع شده است، گفت: خسارت وارد در این نوبت تعرض به خط انتقالی زیاد بوده است.
مدیر شرکت آب منطقه ای یزد در خصوص تخریب لوله خط انتقال آب یزد تصریح کرد: این خسارت برای چندمین بار در منطقه شرق اصفهان رخ داده است.
جوادیان زاده با بیان اینکه بیش از ۴۰ نفر از مدیران آب منطقه ای یزد و نیروهای امدادی این استان برای بررسی وضعیت حوضچه های تخریب شده در محل حاضر شدند، گفت: با حساب دفتری در این نوبت از تعرض بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت به خط انتقال آب استان یزد وارد شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم امدادی شرکت آب منطقه‌ای یزد از دیشب در محل تخریب مستقر و نسبت به رفع عیب اقدام کردند.


آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today