مهر/ مدیرکل هواشناسی البرز گفت: کیفیت هوای استان به ویژه امروز جمعه و روز یکشنبه در بعضی ساعات در سطح ناسالم برای تمام گروه‌ها قرار می‌گیرد.

آرش بهارونداحمدی، مدیرکل هواشناسی البرز به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار و روند افزایش آلاینده‌ها طی هفته آینده در منطقه البرز مرکزی است.
وی ادامه داد: این شرایط کیفیت هوا را در سطح ناسالم برای گروه‌های حساس و در بعضی ساعات ناسالم برای تمام گروه‌ها به ویژه امروز جمعه و روز یکشنبه قرار خواهد داد.
مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در عصر و شب افزایش ابر بوده و هوا ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۵ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۵ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۴ متر بر ثانیه است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف همراه با مه رقیق صبحگاهی و به تدریج غبار محلی است و هوا نیز برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد بود.
بهارونداحمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۱۵ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۳ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday