باشگاه خبرنگاران/ مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی(ره) گفت: شکستگی لوله ۳۵۵ پلی اتیلن آب شرب در بلوار آیت الله طالقانی رفع و از هدررفت آب جلوگیری شد.

حسین خواجوی، مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی(ره) اظهار کرد: جهت رفع شکستگی لوله ۳۵۵ پلی اتیلن آب شرب در بلوار آیت الله طالقانی، نیرو‌های تلاشگر این اداره پس از اخذ مجوز‌های لازم و تهیه تجهیزات و لوازم نسبت به تعمیر و مرمت لوله اقدام کردند.
او افزود: پس از حفاری و خاکبرداری محل شکستگی، تخلیه و پاکسازی خط آسیب دیده، عملیات تعمیر با رعایت اصول ایمنی و بدون حادثه به محض حادثه یا شکستگی انجام و پس از پایان تعمیرات، توزیع آب شهر به حالت عادی بازگشت و مشکل مرتفع شد.
خواجوی با بیان اینکه همه توان خود را جهت بروزرسانی تعمیرات شبکه انتقال آب شرب به کار گرفته ایم، اظهار کرد: از شهروندان خواهشمندیم به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعاب ها، شبکه توزیع و خطوط انتقال با سامانه ارتباطی مردم به شماره ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب تماس گرفته و در صورت قطع آب مانند همیشه با صبر و بردباری ما را در انجام وظایف همراهی نمایند تا بتوان در اسرع وقت مشکل را مرتفع کرد.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today